Atv Sporları

Atv motor; korkmadan binebileceğiniz, safari zevki yaşayacağınız, bolca keyif alacağını bir araçtır.

Safari Arazisi ile heyecan dolu bir gün geçirebilirsiniz. Klüplerin, şirketlerin, okulların ve diğer toplulukların veya bireylerin heyecan dolu, kusursuz bir gün geçirebilmeleri için profesyonelce düşünülmüş bir mekan ve mükemmel bir fırsat.

Globalleşen Dünyada iş acheterdufrance.com ve eğitim yaşantımız gittikçe yoğunlaşmada gelişen teknoloji ile hayatımız hızlanmada bunun ile birlikte şehirlerde hayat daha karmaşıklaşmakta, trafik her geçen gün daha da çekilmez bir hal almakta. Bütün bunlara paralel olarak kendimize, ailemize, arkadaşlarımıza, dostlarımıza ayırdığımız vakit azalmakta, birlikteliğimiz sanallaşmakta. Stres ile her gün biraz daha yakınlaşmakta, sevdiklerimizden uzaklaşmaktayız. Sizlere sevdiklerinizle birlikte doğa ile iç içe, stresten uzak, heyecan dolu, harika bir program sunuyoruz. Tesisimizde sıcacık bir ortam, samimi bir ekip sizleri bekliyor olacak.  

 Kendinizi yenileyecek, arkadaşlıklarınızı pekiştirecek, sevdikleriniz ile muhteşem vakit geçireceksiniz.

 ATV (ALL TERRAIN VEHICLE), Her koşulda kullanılabilen araç anlamına gelir, ATV Safari ise tamamen doğal bir ortamda bir rota izlenerek, heyecan ve adrenalin dolu bir gezi programıdır. 

System.String[]

Hakkımızda

Yaz ve Kış dört mevsim hizmet veren tesislerimizde 150 ve 100  kişilik  iki ayrı kapalı alanı; ahşap ve taş işçiliği ön plana çıkartılarak otantik

bir şekilde dizayn edilmiştir

Aktivitelerimiz

İletişim

 • Adres : Saitabat Köyü 12. km
  Kestel
  Bursa
  16000
  Türkiye

 • Telefon : +09 224 388 13 33

 • Email : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

E - Bülten

Yeniliklerden ve kampanyalardan anında haberdar olmak için e-mail adresinizi girin...